אמנות החיים הטובים

הרבה פעמים אנחנו נתקלים בכל משפטי העצמה אישית כמו – "תעשה טוב, יהיה לך טוב" "עושר לא קונה אושר" ועוד הרבה מאוד משפטי מחץ כאלה שבבסיסם הם נכונים מאוד אבל אופן ביצועם בחיי היום יום שלנו, הוא על גבול הבלתי אפשרי, בטח אם נמצאים בתקופה שבה שום דבר לא הולך ואנחנו מתמודדים מול קשיים רבים. אדרבה, משפטים כאלה רק מעצבנים אותנו. אך אם ננסה להבין מהיכן הם שאובים, נגלה שהם הגיעו מהמקומות הכי נמוכים שיש.

כל הדברים הטובים תלויים רק באנרגיות שאני משדר לעולם

כדי שיהיו לנו חיים טובים והרמוניים למרות קשיי היום יום הרבים, כל אדם חייב להיות שלם עם עצמו. ומה זה להיות שלם עם עצמו? הרי שאי אפשר באמת להשיג שלמות אלא, הכוונה היא, שכל אדם חייב לקבל את המצבים השונים בחיי היומיום כפי שהם קורים, למרות, שלעיתים די תכופות הדברים לא מסתדרים כפי שצפינו. קבלת הדברים הלא צפויים בין אם הם קשים וקשים יותר, מציבים בפנינו אתגר של ממש להסתכל על החיים בפרופורציות וזאת בהחלט יצירת אומנות.

 

דוגמא קטנה ואמתית לגמרי שיכולה לקרות לכל אחד ודרכי הפתרון –

השעה 06:00 ואתם נמצאים רגע לפני היציאה מהבית לכיוון העבודה. היום בבוקר זוהי הרמת כוסית לכבוד החג וכל האחריות עליכם. נכנסתם לשירותים והסלולרי נופל לאסלה. לאחר כמה שניות של ייבוש אתם נזכרים שאתם צריכים לאסוף חבר מהעבודה אבל הטלפון הלך ואי אפשר לדבר כעת במכשיר… טוב לא נורא, יורדים לאוטו בתקווה שהחבר לא מחכה הרבה זמן למטה אבל אז מתגלה לנו הפתעה אמתית, פנצ'ר בגלגל… הזמן כבר דוחק, מה עושים? מה עושים? ובכן, שתי אופציות לבחירה:

א' –  מתעצבנים, מקללים, רותחים מזעם ויוצאים מהכלים ומכריזים באופן רשמי שזהו בהחלט לא היום שלנו ובטח עכשיו כולם יכעסו בעבודה והחבר שהיה אמור להתלוות אלינו בטח לא מבין, מבולבל, כועס… ואז מקבלים כאב ראש ובאמת כל היום נהרס בגלל הזמנת האנרגיות השליליות.

ב' – מבינים שזה המצב! אי אפשר כעת לשנות כלום ובכל זאת חייבים להגיע לעבודה. עולים רגע הביתה מזמינים מונית מאחר הטלפונים של שאר בני הבית ונוסעים לעבודה. בדרך מודים ליקום על כך ששמר עלינו כנראה ממשהו גדול הרבה יותר שיכל להיות, ומברכים על יום מבורך שרק יכול ללכת ולהשתפר. ואז מספרים את לכולם בחיוך את הסיפור ההזוי שכך קרה לכם על הבוקר.

הכי קל זה לפנות לאפשרות א', כי זוהי הברירה מחדל של כולנו. אבל כאשר אנחנו שואפים לקיים חיים טובים והרמוניים עם כל מה שהיקום מזמן לנו, אנחנו חייבים לקחת כמה נשימות ולהבין שכל מה שקורה, גם אם באותו הרגע זה נראה כמו סוף הסופים, וגם אם זה נראה שזה הדבר הכי לא טוב שיכל לקרות, עדיין לנשום ולזכור שתמיד יכול להיות הרבה יותר גרוע ולקבל את מה שקורה באהבה.

דיבורים זה יפה אבל איך אפשר לעשות זאת הלכה למעשה?

לא כל בני האדם נולדו אותו הדבר ולכל אחד יש את קווי האופי שלו, יחד עם זאת כל אחד מבני האדם יכול ליצור עולם טוב יותר כדי שלו יהיה טוב יותר ולא תמיד כולם יודעים לעשות זאת. במרכז של רועי עמוס התפתחות אישית אפשר לקיים זאת על ידי קיום של פגישות אישיות ופרונטליות לכל המעוניים זאת לאחר כמובן אבחון ראשוני עם מיטב המאמנים אישיים שבהחלט יעבדו קשה כדי שכל אחד שמגיע למרכז יקבל הזדמנות מופלאה לקיים חיים טובים יותר.

לסיכום

אין לנו זמן לבזבז כי כל יום שחולף כך גם חולפות ההזדמנויות. כולם רוצים חיים טובים יותר ובהחלט אפשר להשיג זאת על ידי שיתוף של אנשי מקצוע שייתנו את הכלים הנכונים להצלחה בקצב ובזמן של כל אחד ואחת.

שרה אייזנבאךשרה אייזנבאך ★★★★★ לומדים אצל הטובים ביותר , בקורס ביזנס קלאב כל הזמן משדרגים לנו את האיכות , הפעם אוראל האלוף עם יהב התותח ביחד לימדו אותנו קורס טיקטוק שווה ביותר! היה כיףיפית בן שלוםיפית בן שלום ★★★★★ הכי טוב בעולםםםםםםםנופר טהרנינופר טהרני ★★★★★ וואו!!בן אדם זהב עם לב ענק שרק רוצה לעזור לכולם, שירבו אנשים כמוך!ספיר כהןספיר כהן ★★★★★ מומלץ בחום!רועי בנאדם מדהים,נשמה טובה,לב ענקמי שיהיה אצלו בסדנה ירוויח ובענקאני התאהבתיviktoria Kimviktoria Kim ★★★★★ מדהים מהמם .מי שלא מכיר פספס.מומלץ דחוף ובאהבה💫Nofar NakshariNofar Nakshari ★★★★★ מאמן מהלבתמיר פנרתמיר פנר ★★★★★ הבן אדם הזה יודע לקחת אנשים לאן שהם רוצים בצורה הכי טובה שרק אפשרOhad ShevachOhad Shevach ★★★★★ אני רוצה להגיד לך שזה אחד אנשים היותר מדהימים שפגשתי ,רועי הוא אכפתי ובא למקצוע עם המון אהבה אליו והבנה שלנו .אין לי מילים בכלל להגיד עד כמה אני אוהב אותו ומעריך ,ממליך בחום ואהבה ❤️גלי זלצרגלי זלצר ★★★★★ המקום הכי טוב ומספק ללמוד בו ולגדול בו,זכיתי בבית ספר הכי מדהים שיש על החיים!!אסיף משאשאסיף משאש ★★★★★ מקום מדהים רועי מאמן בחסד עברתי אצלו תהליך מדהים ממליצה לכולם!js_loader

כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

מאמרים נוספים