סדנת הדגל של רועי עמוס

מומחה מספר 1 בתחום

סדנה פרונטלית של 3 ימים שבמהלכה אנחנו מעלים את ההערכה העצמית שלנו, משפרים את הדימוי העצמי ובונים תוכנית הצלחה 

סדנת הדגל

לא עוד משפטי מוטיבציה חסרי טעם, אלא כלים פרקטיים אמיתיים שיעזרו לכם לפרוץ קדימה בלי שום מחסומים

מהי סדנת הדגל?

סדנת הדגל של רועי עמוס הינה סדנה פרונטלית בת 3 ימים אינטנסיביים רצופים, הסדנה מתקיימת במרכז להתפתחות אישית של רועי עמוס במגדל יוקרה ברמת גן. בסדנה נעבור תהליך אישי הכולל: פירוק משברים, העלאת ההערכה העצמית והדימוי העצמי, בניית תוכנית הצלחה לשנה קדימה, התמודדת עם המשבר האישי שלי, שינוי הרגלים לא מקדמים ועוד…

סדנה שנשארת לאורך זמן

לאחר סיום הסדנה הבוגרים ממשיכים לתהליך של שנה בהתאם לתנאים של המרכז שאותם יפרטו בשיחת התאמה. הסדנה מעניקה כלים פרקטים ולא עוד משפטי מוטיבציה – 100% פרקטיקה, ניסיון וכלים שיאפשרו לכם לדהור קדימה לעבר המטרות שלכם.

מה זה בכלל אימון עסקי?

לפני שנכנסים לעובי הקורה של הנושא "למה צריך אימון עסקי", ראשית כדאי להסביר מהו בכלל אימון עסקי, לעומת אימון אישי. אימון עסקי הוא תהליך אישי המיועד למנהלים ובעלי עסקים שבו הם זוכים לליווי צמוד והדרכה ממאמן מקצועי. מטרת האימון היא לסייע למנהל למצות את הפוטנציאל האישי והעסקי שלו, להתגבר על אתגרים, וליישם אסטרטגיות לצמיחה ושיפור התוצאות.האימון כולל סדרה של פגישות אישיות עם המאמן, ובין הפגישות המנהל מבצע תרגילים ומטלות שניתנו על ידי המאמן. כל אימון עסקי הוא ייחודי ומותאם אישית למטופל.
IMG_0257 11

סילבוס הקורס

סילבוס כותרת

סילבוס כותרת

סילבוס כותרת

סילבוס כותרת

סילבוס כותרת

סילבוס כותרת

למי הסדנא מתאימה?

למי שרוצה לנצח את המשבר

אם אתם נמצאים בעיצומו של משבר ולא בטוחים איך לצאת ממנו – סדנת הדגל נועדה בדיוק בשבילכם

למי שמחפש כלים פרקטיים

ובאמת רוצה לעשות שינוי בחיים שלו! לא בכאילו, ולא בערך – מי שמוכן לעבוד כדי להזניק את החיים שלו קדימה

למי שרוצה להצליח

המשתתפים והמשתתפות בסדנה יוצאים ממנה עם תוכנית הצלחה מפורטת לשנה שלמה קדימה, כדי להבטיח שינוי משמעותי בחיים

כותרת כותרתית

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש.

כותרת כותרתית

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש.

כותרת כותרתית

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש.

כלים שתקבלו בסדנה

ניצחון על כל משבר

המשתתפים והמשתתפות בסדנא מקבלים כלים מעשיים להתגברות על כל משבר שעלול לפקוד אותם במהלך החיים!

שיפור הערך העצמי

בעזרת הסדנא תוכלו לשפר את הערך ואת הדימוי העצמי שלכם, ולהטיס אותם לשמיים – כמו שאתם ראויים

תוכנית הצלחה קדימה

הסדנה לא באמת מסתיימת אחרי שלושה ימים. כל המשתתפים מקבלים תוכנית הצלחה למשך שנה שלמה קדימה

מיינדסט של מנצחים

במהלך הסדנא תעברו שינוי מנטלי שבו תפתחו מיינדסט של אלופים שאף אחד לא יצליח לשבור

המשך תהליך ליווי

לאחר סיום הסדנא תקבלו אופציה להמשך תהליך ליווי אישי 1 על 1 במשך שנה שלמה כדי להבטיח את השינוי המיוחל

100% פרקטיקה

הסדנא נועדה לתת כלים פרקטיים ומעשיים שיעזרו לכם לעשות שינוי אמיתי בחיים, כמו זה שאתם כל-כך רוצים

המלצות של אנשים שעברו שינוי

שרה אייזנבאךשרה אייזנבאך ★★★★★ לומדים אצל הטובים ביותר , בקורס ביזנס קלאב כל הזמן משדרגים לנו את האיכות , הפעם אוראל האלוף עם יהב התותח ביחד לימדו אותנו קורס טיקטוק שווה ביותר! היה כיףיפית בן שלוםיפית בן שלום ★★★★★ הכי טוב בעולםםםםםםםנופר טהרנינופר טהרני ★★★★★ וואו!!בן אדם זהב עם לב ענק שרק רוצה לעזור לכולם, שירבו אנשים כמוך!ספיר כהןספיר כהן ★★★★★ מומלץ בחום!רועי בנאדם מדהים,נשמה טובה,לב ענקמי שיהיה אצלו בסדנה ירוויח ובענקאני התאהבתיviktoria Kimviktoria Kim ★★★★★ מדהים מהמם .מי שלא מכיר פספס.מומלץ דחוף ובאהבה💫Nofar NakshariNofar Nakshari ★★★★★ מאמן מהלבתמיר פנרתמיר פנר ★★★★★ הבן אדם הזה יודע לקחת אנשים לאן שהם רוצים בצורה הכי טובה שרק אפשרOhad ShevachOhad Shevach ★★★★★ אני רוצה להגיד לך שזה אחד אנשים היותר מדהימים שפגשתי ,רועי הוא אכפתי ובא למקצוע עם המון אהבה אליו והבנה שלנו .אין לי מילים בכלל להגיד עד כמה אני אוהב אותו ומעריך ,ממליך בחום ואהבה ❤️גלי זלצרגלי זלצר ★★★★★ המקום הכי טוב ומספק ללמוד בו ולגדול בו,זכיתי בבית ספר הכי מדהים שיש על החיים!!אסיף משאשאסיף משאש ★★★★★ מקום מדהים רועי מאמן בחסד עברתי אצלו תהליך מדהים ממליצה לכולם!js_loader