התפתחות אישית בעבודה

מכירים את זה שאתם מתעוררים כל בוקר בתחושה של חוסר חשק ללכת לעבודה? מרגישים שלא מעריכים אתכם ולא מתגמלים אתכם כראוי? העבודה משעממת אתכם? סימן שאתם זקוקים לשינוי. באמצעות התפתחות אישית בעבודה תוכלו להבין מה גורם לכם להרגיש כך ואיך אפשר לשנות את הדרך שבה אתם חושבים כדי להגיע למיצוי היכולות המקצועיות שלכם, ולקום כל בוקר מאושרים לעוד יום עבודה מספק.

להפוך לגרסא הטובה ביותר של עצמך

עבודה היא הדרך שלנו להתפרנס. בעבר, כל משפחה נהגה להתמקצע בתחום מסויים והבנים והבנות המשיכו את דרכם לאחר שלמדו את רזי המקצוע מהוריהם ולא סטו ממנו מאחר ולכל מעמד היו את המקצועות שלו והדרך להשכלה היתה לרוב חסומה עבור השכבות הנמוכות. כיום כל אדם רשאי לבחור את דרכו בחיים ואין יותר חלוקה למעמדות המונעות מנשים וגברים מכל שכבות האוכלוסיה ללמוד כל העולה על רוחם. אז מה בעצם כן עומד בדרכנו? מעבר לאמא הפולניה הדוחפת אותנו ללמוד רפואה או עורכות דין ומסרבת בתוקף לקבל את טענותינו שנהיה שחקנים או אמנים נהדרים, לימודים עולים כסף, והרבה. בנוסף, רבים מוצאים את עצמם נאלצים לפרנס את משפחותיהם בגיל צעיר ואין להם פנאי לרכוש מקצוע באופן מסודר. מסיבות אלו מוצאים את עצמם אנשים רבים עובדים בעבודות כפיים קשות אשר אינן הולמות את כישוריהם, ואף כי כל מלאכה מכבדת את בעליה, הם מרגישים שעבודה אחרת תכבד אותם יותר. באמצעות התפתחות אישית בהדרכתו של רועי עמוס, תוכלו למצוא את הדרך כיצד לרכוש השכלה וללמוד מקצוע שיעלה את רמת ההשתכרות שלכם ויהפוך אתכם למסופקים יותר מבחינה מקצועית.

שתי דרכים, בחירה אחת

המשורר הנודע רוברט פרוסט שר על שתי דרכים המתפתלות ביער, אך אי אפשר ללכת בשתי דרכים, צריך לבחור. לאחר שבחר, שב ומהרהר המשורר בבחירתו ותוהה האם צדק כשבחר בדרך מסויימת ולא באחרת. פעמים רבות מתברר לנו, אחרי שכבר למדנו והשקענו וצברנו נסיון, שלמעשה בחרנו במקצוע שאולי מבטיח לנו הכנסה יפה אך איננו מספק אותנו מבחינה אישית. בשלב הזה רבים תוהים אם עשו את הבחירה הנכונה ומתמלאים בחשש כלפי העתיד, האם יאלצו להמשיך לעבוד כך עד הפנסיה? מה אם ימי העבודה שלהם  חולפים כך סתם בלי שום עניין אמיתי ובלי שום התפתחות אישית? הפחד להתחיל מחדש בגיל מבוגר, בדרך כלל כשהמצב הכלכלי אינו כה טוב או שיש ילדים קטנים בבית, תוקע רבים בעבודה לא מספקת ולא מאתגרת שמאמללת אותם. באמצעות התפתחות אישית בהנחייתו של רועי עמוס, תוכלו למצוא את המוטיבציה לגלות במה אתם באמת טובים ואת הדרך להתנהל כלכלית ומשפחתית בדרך לרכישת מקצוע חדש ולפצוח בקריירה חדשה בתמיכתם ובעידודם.

מגיע לי יותר …?

אם אתם מאד אוהבים את מקום העבודה שלכם ולא הייתם רוצים להחליפו, אך אתם מרגישים שמגיע לכם תגמול יותר גדול על העבודה הקשה שלכם, מגיע לכם להתקדם בסולם הדרגות לתפקיד בכיר יותר, ניהולי יותר, מאתגר יותר, אבל אתם מתביישים לפנות אל הבוס שלכם ולבקש. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, אולי ניסיתם בעבר ונדחיתם, אולי אתם לא באמת מרגישים שמגיע לכם ושאתם ראויים לכך, ואולי הרבה יותר קל פשוט לעבוד בתפקיד המוכר אף על פי שהוא כבר קטן עליכם בכמה מידות. באמצעות הדרכה אישית עם רועי עמוס תוכלו לחזק את הבטחון שלכם ואת ההערכה העצמית שלכם, ולדרוש את התפקיד שהולם אתכם כדי שתמצו את הכישורים שלכם.

שרה אייזנבאךשרה אייזנבאך ★★★★★ לומדים אצל הטובים ביותר , בקורס ביזנס קלאב כל הזמן משדרגים לנו את האיכות , הפעם אוראל האלוף עם יהב התותח ביחד לימדו אותנו קורס טיקטוק שווה ביותר! היה כיףיפית בן שלוםיפית בן שלום ★★★★★ הכי טוב בעולםםםםםםםנופר טהרנינופר טהרני ★★★★★ וואו!!בן אדם זהב עם לב ענק שרק רוצה לעזור לכולם, שירבו אנשים כמוך!ספיר כהןספיר כהן ★★★★★ מומלץ בחום!רועי בנאדם מדהים,נשמה טובה,לב ענקמי שיהיה אצלו בסדנה ירוויח ובענקאני התאהבתיviktoria Kimviktoria Kim ★★★★★ מדהים מהמם .מי שלא מכיר פספס.מומלץ דחוף ובאהבה💫Nofar NakshariNofar Nakshari ★★★★★ מאמן מהלבתמיר פנרתמיר פנר ★★★★★ הבן אדם הזה יודע לקחת אנשים לאן שהם רוצים בצורה הכי טובה שרק אפשרOhad ShevachOhad Shevach ★★★★★ אני רוצה להגיד לך שזה אחד אנשים היותר מדהימים שפגשתי ,רועי הוא אכפתי ובא למקצוע עם המון אהבה אליו והבנה שלנו .אין לי מילים בכלל להגיד עד כמה אני אוהב אותו ומעריך ,ממליך בחום ואהבה ❤️גלי זלצרגלי זלצר ★★★★★ המקום הכי טוב ומספק ללמוד בו ולגדול בו,זכיתי בבית ספר הכי מדהים שיש על החיים!!אסיף משאשאסיף משאש ★★★★★ מקום מדהים רועי מאמן בחסד עברתי אצלו תהליך מדהים ממליצה לכולם!js_loader

כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

מאמרים נוספים