התפתחות אישית ומקצועית

רבים מאיתנו חשים שהם לא ממצים את היכולות שלהם, לא מגשימים את החלומות שלהם ותקועים בחיים בינוניים שיכלו להיות הרבה יותר מרגשים. אם גם אתם חשים כך,

באמצעות התפתחות אישית ומקצועית תוכלו לגלות מה חוסם אתכם מלהשיג את היעדים שלכם וכיצד ניתן לפנות את החסמים האלו ולצאת לדרך חדשה שתעניק לכם סיפוק משמעותי יותר מן החיים.

הזמן היחיד שבו אנו באמת חיים הוא ההווה

גם אתם חשים לעיתים שמשהו לא עובד בחיים שלכם? העבודה, הלימודים, החיים הזוגיים, כל אלו אמורים להחדיר בכם שמחה, אנרגיה, מוטיבציה להצטיין ולהצליח, להיות גאים במה שאתם עושים ולהיות מאושרים. אך למרות שיש לנו את כל מה שרצינו, זה לא מספק אותנו כלל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, פנימיות וחיצוניות, אך באמצעות התפתחות אישית ומקצועית נוכל להבין מה בעצם לא בסדר ולתקן זאת. נוכל ליהנות מעבודה הרבה יותר מספקת, מחווית לימודים מעשירה יותר, מהנאה מחיי הזוגיות ולהתעורר בכל בוקר בציפייה להתחיל את היום ולהרגיש שהחיים הם הרפתקאה מתמשכת.

התפתחות אישית

התפתחות אישית כוללת בתוכה חיזוק המוטיבציה, הבטחון העצמי וההערכה העצמית. כדברי הרב קוק, בכל אדם יש נר, ועל כל אדם לגלות מה טיבו של הנר שלו ובעזרתו להאיר לעצמו ולאחרים. פירוש הדבר הוא שלכל אחד מאיתנו יש עוצמה טבעית פנימית שאיתה נולדנו ואותה יש לחזק, לעזור לעצמנו למצוא סיפוק ואושר בחיים, ואחר כך גם לעזור לאחרים. החיים לעיתים קרובות לוקחים אותנו רחוק מאד ממה שרצינו להיות. אילוצים של פרנסה, מקום מגורים, זוגיות שאינה עולה יפה ועוד מותירים אותנו עייפים, מרוקנים וחסרי מוטיבציה להתקדם. דווקא בתקופות קשות שכאלו חשוב להתבונן פנימה ולגלות במה אנחנו טובים ובמה אנחנו חזקים כדי להחלץ מן המצב הזה ולבנות לעצמנו חיים מאושרים.

התפתחות מקצועית

רבים מוצאים את עצמם מתוסכלים מן המקצוע שבחרו. אפילו לאחר שנים ארוכות של הכשרה, צבירת נסיון והתקדמות איטית בדרגות לפתע הם תוהים מדוע בחרו במקצוע הזה מלכתחילה, והאם כדאי ללמוד משהו חדש? לחילופין, יכול להיות שאדם יאהב מאד את המקצוע שלו, אבל חש שאיננו מתקדם מבחינה מקצועית. אותו אדם יחשוש לבקש העלאה בשכר או קידום בשל נטיות טבעיות לביישנות, הערכה עצמית נמוכה ופחד שבקשותיו יידחו. כל אלו ועוד הופכות את האדם למתוסכל וחרד, פגוע מכך שמאמציו אינם נושאים פרי ואינם מוערכים. לעיתים אנשים סבורים שהם מבוגרים מדי, או שהמצב הכלכלי רגיש מדי, או חוששים מביקורת מבני משפחה וחברים על שינוי פתאומי. וכך הם נשארים תקועים בעבודה שהם שונאים או עובדים בתפקיד זוטר מדי לכישוריהם רק משום שהם חוששים מדי לשנות.

בעולם מלא בחושך היה אתה הנר

הצעד הראשון לשינוי הוא לבחור להתפתח. התהליך הממושך שבוסופו נוכל לראות שיפור בחיי הזוגיות, עבודה מספקת ומאתגרת יותר, תפקיד בכיר יותר שהולם את כישורינו ועוד חלומות שנרצה להגשים מתחילים בצעד אחד קטן של התפתחות אישית ומקצועית. ישנם יחידי סגולה אשר הצליחו להתבונן פנימה, לראות את הכשלים שהובילו אותם לחיים לא מספקים, לתקן אותם בעצמם ואז ללמד אחרים כיצד לעשות את אותו הדבר. חפשו אותם, הם יעוררו בכם השראה וידריכו אתכם צעד אחר צעד כיצד לנטוש את הדרך שהובילה בעבר למבוי סתום ולצאת לדרך חדשה שתוביל אתכם לשגשוג, להצלחה, לבריאות ולסיפוק מן החיים שלכם. זכרו, כאשר אתם בוחרים להעצים את עצמכם אתם מעצימים גם את היקרים לכם ומהווים השראה ומופת לאחרים.

שרה אייזנבאךשרה אייזנבאך ★★★★★ לומדים אצל הטובים ביותר , בקורס ביזנס קלאב כל הזמן משדרגים לנו את האיכות , הפעם אוראל האלוף עם יהב התותח ביחד לימדו אותנו קורס טיקטוק שווה ביותר! היה כיףיפית בן שלוםיפית בן שלום ★★★★★ הכי טוב בעולםםםםםםםנופר טהרנינופר טהרני ★★★★★ וואו!!בן אדם זהב עם לב ענק שרק רוצה לעזור לכולם, שירבו אנשים כמוך!ספיר כהןספיר כהן ★★★★★ מומלץ בחום!רועי בנאדם מדהים,נשמה טובה,לב ענקמי שיהיה אצלו בסדנה ירוויח ובענקאני התאהבתיviktoria Kimviktoria Kim ★★★★★ מדהים מהמם .מי שלא מכיר פספס.מומלץ דחוף ובאהבה💫Nofar NakshariNofar Nakshari ★★★★★ מאמן מהלבתמיר פנרתמיר פנר ★★★★★ הבן אדם הזה יודע לקחת אנשים לאן שהם רוצים בצורה הכי טובה שרק אפשרOhad ShevachOhad Shevach ★★★★★ אני רוצה להגיד לך שזה אחד אנשים היותר מדהימים שפגשתי ,רועי הוא אכפתי ובא למקצוע עם המון אהבה אליו והבנה שלנו .אין לי מילים בכלל להגיד עד כמה אני אוהב אותו ומעריך ,ממליך בחום ואהבה ❤️גלי זלצרגלי זלצר ★★★★★ המקום הכי טוב ומספק ללמוד בו ולגדול בו,זכיתי בבית ספר הכי מדהים שיש על החיים!!אסיף משאשאסיף משאש ★★★★★ מקום מדהים רועי מאמן בחסד עברתי אצלו תהליך מדהים ממליצה לכולם!js_loader

כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

מאמרים נוספים