המאמין בבלתי יאומן,

יבצע את הבלתי אפשרי!

לקחתי את האקדח הצבאי שלי, כיוונתי לרכה, ויריתי.

לפני שנתיים שירת רועי כקצין בכיר מצליח ומבטיח , טיפח קריירה מפוארת במשטרת ישראל , רועי הוביל את היחידות המובחרות ביותר במשטרה ויחד איתם אלפי שוטרים שהגיעו בזכותו מנקודות קיצון להצלחות מטורפות .

 

רועי עמוס פיתח דרך כיצד להוביל אנשים להצלחות אדירות ולחבר אותם למסע שלו , רועי עודד תמיד חשיבה מחוץ לקופסה וניתח את המושג שנקרא ההון האנושי וכיצד אנו מנצלים את ייתרונותיו להצלחות מטורפות , רועי דאג תמיד לייצר את המושג משפחה ובסוף לימד כיצד מנהיגות מובילה צוותים , משנה חיים , ובסוף מביאה לתוצאות מטורפות .אומרים על רועי שמנהיגות היא אחת מתכונות האופי הבולטות אצלו , והיכולת שלו להוביל אנשים מנקודה לנקודה היא פנומנלית.

עד גיל 18 חי רועי בבית ללא אמצעים כלכליים , טעם את טעם העוני , ברח מסביבות בעייתיות כדי לא ליפול לעולם הפשע וכל הילדות שלו עבר מבית ספר לבית ספר .

תחת התיוג של העבריין והמסכן , בחייו הבוגרים התמודד רועי עם משבר זוגיות והתבשר בבשורה שאינו יכול להביא ילדים לעולם , אבל בסופו של דבר מצא את עצמו אבא לשני ילדים מדהימים אך ממשבר למשבר הבא בתור לא איחר לבוא וכאבא לשני ילדים מצא את עצמו פותח מקרר ריק ומגלה שאין בידו את היכולת להאכיל את ילדיו וזאת לאחר שמצא את עצמו קורבן לעוקץ של קבלן שהוביל אותו לחובות מטורפים , רועי אסף אוכל מהאשפתות כדי להאכיל את ילדיו עבד במספר עבודות וזאת כדי להצליח לשרוד ולשמור על ילדיו .

במהלך שירותו הצבאי לפני כ3 שנים התמודד רועי עם פציעה משמעותית בעקבות התפוצצות מטען צינור שנזרק עליו בעת פעילות מבצעית בעיר שכם , פציעה אשר אילצה אותו לבחור בדרך חדשה .

לימים חי רועי במטרה לשרוד לאחר מכן במטרה להצליח והיום הוא עושה את שליחות חייו

לאורך השנים רועי נשבע שמהמקום הנמוך שהוא היה ומנקודת הקיצון שבא האכיל את ילדיו מהאשפתות הוא ישקיע את כל חייו כדי לעזור לאנשים לחיות את החיים שמגיע להם וזאת בזכות הכלים שהוא רכש למד ופיתח

היום שנה אחרי רועי ממלא אולמות מלווה מאות אנשים ובעלי עסקים בליווי אישי מתנדב בעמותות ומשקיע את כל כולו להפוך אנשים לסיפורי הצלחה ולעזור להם להתמודד עם כל המכשולים בדרך.

רועי הוא מהמרצים המבוקשים היום במדינה ומומחה מספר 1 להתמודדויות עם כל משבר או צומת דרכים בחיים והפיכתם להזדמנות וסיפור הצלחה

כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

    הצעד הראשון שלך להצלחה
    077-804-5789

    דילוג לתוכן