אימון עסקי
עם רועי עמוס

מומחה מספר 1 בתחום

למה כדי להגיע?

הליווי עסקי הינו סט מפגשים 1 על 1 עם יועץ עסקי + איש שיווק מיומן. התהליך כולל כ- 10-15 פגישות אשר מתפרסות על זמן ממוצע של 6-12 חודשים בכי להגיע למקסימום תוצאות ואיכות, המפגשים מתקיימים באופן פרונטלי ב”מרכז להתפתחות אישית” של רועי עמוס תהליך האימון הינו תהליך מותאם אישית לעסק על פי נקודת המוצע בו נמצא כיום ועל פי היעדים אליו שואף להגיע. למה אתם מחכים? הצטרפו אלינו!

סט מפגשים 1 על 1 עם יועץ עסקי + איש שיווק מיומן.

התאמת התוכנית לתקופה ארוכה כדי למקסם תוצאות וביצועי שיא!

קבלת טיפים פיננסים ועסקיים!

תלמד לפתח מיינדסט ייחודי שלא ניתן לשבירה!

תלמד כללים שיוציאו אותך לעצמאות וחופש כלכלי!

מותאם אישית לעסק על פי נקודת המוצע בו נמצא כיום ועל פי היעדים אליו שואף להגיע.

כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

  אימון עסקי לעסקים

  האם אתם מנהלים או בעלים של עסק? האם אתם מרגישים שהעסק הגיע לתקרת הזכוכית שלו והייתם רוצים לנפץ אותה? האם אתם רוצים להגדיל את הרווחיות של העסק שלכם? אם כן, אימון עסקי הוא בדיוק הפתרון בשבילכם.

  מה זה בכלל אימון עסקי?

  לפני שנכנסים לעובי הקורה של הנושא "למה צריך אימון עסקי", ראשית כדאי להסביר מהו בכלל אימון עסקי, לעומת אימון אישי. אימון עסקי הוא תהליך אישי המיועד למנהלים ובעלי עסקים שבו הם זוכים לליווי צמוד והדרכה ממאמן מקצועי. מטרת האימון היא לסייע למנהל למצות את הפוטנציאל האישי והעסקי שלו, להתגבר על אתגרים, וליישם אסטרטגיות לצמיחה ושיפור התוצאות. 

  האימון כולל סדרה של פגישות אישיות עם המאמן, ובין הפגישות המנהל מבצע תרגילים ומטלות שניתנו על ידי המאמן. כל אימון עסקי הוא ייחודי ומותאם אישית למטופל.

  למי זה מיועד?

  למי בעצם מיועד אימון עסקי? האם זה רק עבור חברות גדולות? התשובה היא חד משמעית לא. אימון עסקי יכול להתאים לבעל עסק עצמאי קטן, למנכ"ל של סטרטאפ צעיר ומבטיח, למנהל בכיר בתאגיד ועוד. במילים אחרות – לכל מי שמנהל עסק, בלי קשר לגודל, תחום או וותק. 

  הסיבות לכך הן שלמנהלים בכל הדרגות יש אתגרים דומים: קבלת החלטות, התמודדות עם לחצים, ניהול צוות, הצבת יעדים וכדומה. אימון עסקי נותן כלים אוניברסליים להתגבר על אתגרים אלו ולשפר את הביצועים הניהוליים. אז התשובה היא שכל אחד יכול להפיק תועלת מאימון עסקי.

  החשיבות שבאימון עסקי לעסקים

  ובכן, מדוע אימון עסקי כל כך קריטי וחשוב? ישנן מספר סיבות מרכזיות:

  ראשית, הוא עוזר לבעלי עסקים ומנהלים לרדת לשורשם של חסמים ניהוליים או תפעוליים שמונעים מהעסק לממש את הפוטנציאל שלו. שנית, האימון מספק כלי ניהול ואסטרטגיה שמיועדים בדיוק לסוג האתגרים הייחודיים של העסק. שלישית, זה מחדד את חזון העסק ועוזר לבעלי העסק ומנהליו להבין טוב יותר לאן באמת הם רוצים "לקחת" את העסק. וכן זהו רק מקצת מהיתרונות הרבים שבאימון עסקי.

  אימון עסקי בישראל

  תעשיית האימון העסקי בישראל היא שוק צומח ומתפתח. על פי נתוני איגוד המאמנים העסקיים בישראל, בשנים האחרונות אנו עדים לגידול משמעותי בכמות הארגונים והמנהלים שמקבלים אימון עסקי באופן קבוע. בין האחראיים להתפתחות זאת הוא המאמן והמנטור המפורסם רועי עמוס.

  בעוד שלפני 10 שנים היקף העסקים שהשתמשו בשירותי אימון עסקי עמד על כ- 15%, היום מדובר כבר על למעלה מ-35% מכלל החברות והעסקים בישראל. מגמה זו צפויה להתחזק בשנים הקרובות.

  מה אפשר ללמוד מנתונים אלו? שבעלי עסקים ומנהלים ישראליים כבר הבינו שהם זקוקים לליווי צמוד ואישי כדי להגיע להישגים הטובים ביותר. הם מבינים שהשקעה באימון היא למעשה השקעה בעתיד העסקי שלהם עצמם ושל הארגון כולו.

  על פי סקר של לשכת המסחר ב-2022, כ-87% מבעלי העסקים שעברו תהליך אימון מקיף דיווחו על גידול של למעלה מ-15% ברווחיות בתוך שנה מסיום האימון. כמו כן, 73% דיווחו על שיפור משמעותי בפריון העבודה ואווירה חיובית יותר. נתונים אלו מראים שוב כי לאימון עסקי יש השפעה מוכחת.

  לסיכום

  כפי שניתן להבין מהדברים שנכתבו לעיל, אימון עסקי הוא מקפצה לצמיחה עבור כל בעל עסק שמבקש לקדם את החזון שלו. רועי עמוס, הנחשב לאחד מהמנטורים המובילים בישראל, מקיים סדנאות התפתחות אישית וכן עבד עם בעלי עסקים ומנהלים רבים ועזר להם לקדם את עסקיהם באופן שלא תיארו לעצמם. אם גם אתה מרגיש תקוע, אימון עסקי יכול לעזור לך לזהות הזדמנויות חדשות. אל תוותר על הסיוע של מאמן מקצועי.
  עוד על העסק בויקיפדיה – לינק

  5/5 – (11 votes)

  כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

   הצעד הראשון שלך להצלחה
   077-804-5789

   דילוג לתוכן