התפתחות אישית

רועי עמוס המרכז להתפתחות אישית

הזמן לשינוי מהותי בחיים שלך הוא כאן ועכשיו

השאירו פרטים!

[contact-form-7 id="3054" title="טופס יצירת קשר"]

לקחתי את האקדח הצבאי שלי, כיוונתי לרכה, ויריתי.

לפני שנתיים שירת רועי כקצין בכיר מצליח ומבטיח , טיפח קריירה מפוארת במשטרת ישראל , רועי הוביל את היחידות המובחרות ביותר במשטרה ויחד איתם אלפי שוטרים שהגיעו בזכותו מנקודות קיצון להצלחות מטורפות .

רועי עמוס פיתח דרך כיצד להוביל אנשים להצלחות אדירות ולחבר אותם למסע שלו , רועי עודד תמיד חשיבה מחוץ לקופסה וניתח את המושג שנקרא ההון האנושי וכיצד אנו מנצלים את ייתרונותיו להצלחות מטורפות , רועי דאג תמיד לייצר את המושג משפחה ובסוף לימד כיצד מנהיגות מובילה צוותים , משנה חיים , ובסוף מביאה לתוצאות מטורפות .אומרים על רועי שמנהיגות היא אחת מתכונות האופי הבולטות אצלו , והיכולת שלו להוביל אנשים מנקודה לנקודה היא פנומנלית.

 

עד גיל 18 חי רועי בבית ללא אמצעים כלכליים , טעם את טעם העוני , ברח מסביבות בעייתיות כדי לא ליפול לעולם הפשע וכל הילדות שלו עבר מבית ספר לבית ספר .

תחת התיוג של העבריין והמסכן , בחייו הבוגרים התמודד רועי עם משבר זוגיות והתבשר בבשורה שאינו יכול להביא ילדים לעולם , אבל בסופו של דבר מצא את עצמו אבא לשני ילדים מדהימים אך ממשבר למשבר הבא בתור לא איחר לבוא וכאבא לשני ילדים מצא את עצמו פותח מקרר ריק ומגלה שאין בידו את היכולת להאכיל את ילדיו וזאת לאחר שמצא את עצמו קורבן לעוקץ של קבלן שהוביל אותו לחובות מטורפים , רועי אסף אוכל מהאשפתות כדי להאכיל את ילדיו עבד במספר עבודות וזאת כדי להצליח לשרוד ולשמור על ילדיו .

 

במהלך שירותו הצבאי לפני כ3 שנים התמודד רועי עם פציעה משמעותית בעקבות התפוצצות מטען צינור שנזרק עליו בעת פעילות מבצעית בעיר שכם , פציעה אשר אילצה אותו לבחור בדרך חדשה .

לימים חי רועי במטרה לשרוד לאחר מכן במטרה להצליח והיום הוא עושה את שליחות חייו

לאורך השנים רועי נשבע שמהמקום הנמוך שהוא היה ומנקודת הקיצון שבא האכיל את ילדיו מהאשפתות הוא ישקיע את כל חייו כדי לעזור לאנשים לחיות את החיים שמגיע להם וזאת בזכות הכלים שהוא רכש למד ופיתח

היום שנה אחרי רועי ממלא אולמות מלווה מאות אנשים ובעלי עסקים בליווי אישי מתנדב בעמותות ומשקיע את כל כולו להפוך אנשים לסיפורי הצלחה ולעזור להם להתמודד עם כל המכשולים בדרך.

רועי הוא מהמרצים המבוקשים היום במדינה ומומחה מספר 1 להתמודדויות עם כל משבר או צומת דרכים בחיים והפיכתם להזדמנות וסיפור הצלחה

רועי עמוס בתקשורת

כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

[contact-form-7 id="3054" title="טופס יצירת קשר"]

המוצרים שלנו

ההרצאות והסדנאות של רועי יגרמו לכם לראות את העולם בצורה אחרת – חיובית, בשילוב פרקטיקה ייחודית כזאת שתגרום לכם לדהור בצעדי ענק אל עבר היעדים והחלומות שלכם שנראים באופק. ההרצאות והסדנאות של רועי מתאימות לכל אדם, לכל עובד, בכל מצב ויודעות להתחבר בצורה אישית לכל תחום עיסוק.

המרכז להתפתחות אישית של רועי עמוס יספק לחברה / לארגון העסקי שלכם מגוון הרצאות מעניינות בנושאים נרחבים כמו מכירות, ניהול עסקים, התפתחות אישית, התפתחות עסקית בסטנדרטים שלא הכרתם.

כלל ההרצאות והסדנאות של רועי מעניינות ומרתקת עם הרבה אנרגיות חיוביות ונכונות בדיוק כמו שהעובדים שלכם היו צריכים כבר ממזמן!

סדנת הדגל הינה סדנה פרונטלית בת 3 ימים רצופים, הסדנה מתקיימת במרכז להתפתחות אישית של רועי עמוס ברמת גן.

במהלך הקורס ילמדו המשתתפים על הכרת עולם ההרצאות, הגדרת לקוח אווטאר, פרקטיקה של דיבור מול קהל, כיצד לפתוח עסק ולנהל אותו בצורה נכונה, התמודדות עם פחד במה וסיטואציות לא שגרתיות.

הסדנה במדבר היא סדנה פרונטלית  בת 3 ימים רצופים הכוללת לינה + ארוחות מפנקות, הסדנה מתקיימת באזור מצפה רמון באחוזה מטורפת, עוברים תהליך אישי מפרק ומעצים.

פרויקט של שנה שלמה שבה נעניק לך ליווי הדוק וכלים פרקטים לשדרג את החיים שלך ואת חשבון הבנק שלך במהלך הפרויקט נלמד ונעשה ביחד: עסקאות, שוק הון, כסף, מיינדסט ועוד…

תהליך האימון הינו תהליך מותאם אישית למתאמן על פי נקודת המוצע בו נמצא כיום ועל פי היעדים אליו שואף להגיע.

תהליך האימון הינו תהליך מותאם אישית לעסק על פי נקודת המוצע בו נמצא כיום ועל פי היעדים אליו שואף להגיע עד להגעה ליעד הרצוי.

הבלוג של רועי

[postx_template id="3213"]

מהאירוע האחרון במנורה

כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

[contact-form-7 id="3054" title="טופס יצירת קשר"]