אימון אישי קואצ'ינג

עם רועי עמוס

למה כדי להגיע?

אימון אישי קואצ'ינג הינו סט מפגשים 1 על 1 עם מאמן מטעם המרכז להתפתחות אישית של רועי עמוס, התהליך כולל סה”כ 10 פגישות עם מאמן + 3 פגישות אישיות עם רועי עמוס. האימון נפרס על זמן ממוצע של כ- 6-12 חודשים בכדי להגיע למקסימום תוצאות וביצועיי שיא, המפגשים מתקיימים באופן פרונטלי ב”מרכז להתפתחות אישית” של רועי עמוס, תהליך האימון הינו תהליך מותאם אישית למתאמן על פי נקודת המוצע בו נמצא כיום על פי היעדים אליו שואף להגיע, למה אתם מחכים? הצטרפו אלינו!

מפגשים 1 על 1 עם מי
שכבר הצליח בענק!

התאמת התוכנית לתקופה ארוכה כדי למקסם תוצאות וביצועי שיא!

קבלת טיפים פיננסים ועסקיים!

תלמד לפתח מיינדסט ייחודי שלא ניתן לשבירה!

תלמד לשנות הרגלים הרסניים!

ההבדל בין אנשים מצליחים
לכל השאר!

כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

  אימון אישי – קואצ'ינג

  האם אתם מרגישים תקועים בחיים? האם אתם רוצים לשפר את הביצועים שלכם בעבודה או בקריירה? האם אתם רוצים לשפר את היחסים עם האנשים הקרובים אליכם? אם כן, אימון אישי – קואצ'ינג הוא הפתרון בשבילכם.

  מה זה אימון אישי קואצ'ינג?

  אימון אישי, נקרא גם קואצ'ינג, הוא תהליך שבו מאמן אישי עוזר למתאמן שלו להשיג את מטרותיו האישיות והמקצועיות. האימון מתבסס על שיחות בין המאמן למתאמן, במהלכן המאמן מסייע למתאמן להגדיר את מטרותיו, לפתח אסטרטגיות להשגתן, ולממש אותן.

  למי מיועד לאימון אישי קואצ'ינג?

  אימון אישי מתאים לכל אדם, בכל גיל ומצב. בין אם  לצעיר המתלבט בבחירת קריירה, הורה עמוס בגידול ילדים קטנים, מנהלת שחווה תסכול בעבודה או פנסיונר המחפש משמעות חדשה. אימון אישי נותן כלים מעשיים להתמודד עם אתגרי החיים. אימון אישי מיועד לכל מי שרוצה לשפר את חייו. הוא יכול להיות רלוונטי לאנשים מכל הגילאים, מכל המינים, ומכל התחומים.

  מטרות האימון האישי

  אנשים שעוברים אימון אישי עשויים להשתמש בו כדי להשיג מטרות שונות, כגון:

  • שיפור הביצועים בעבודה או בקריירה.
  • פיתוח מיומנויות אישיות ומקצועיות.
  • שיפור היחסים עם האנשים הקרובים אליכם.
  • השגת יעדים אישיים אחרים.

  החשיבות של אימון אישי קואצ'ינג

  חשיבות האימון אישי קואצ'ינג היא בעזרה למצות פוטנציאל אישי. האימון עוזר לך לזהות את נקודות הכוח, להתמקד במטרות שאכפת לך מהן וליישם שינויים נחוצים באורח החיים. מחקרים מראים שלאחר 6 חודשי אימון כ-93% מהמשתתפים דיווחו על שביעות רצון גבוהה מהחיים. 89% ציינו שיפור בבריאות נפשית ושמחת חיים. אימון אישי או קואצ'ינג יכול לספק למתאמנים מגוון יתרונות, וביניהם:

  • שיפור הביטחון העצמי והדימוי העצמי.
  • פיתוח יכולות התמודדות עם מצבי לחץ.
  • שיפור יכולות החשיבה ופתרון בעיות.

  אז איך נבחר מאמן אישי?

  בחירת מאמן אישי מתאים היא אחת ההחלטות החשובות ביותר בתהליך האימון. איך בוחרים נכון ומונעים טעויות? הנה מספר המלצות מפורטות:

  • ראשית, נוודא שהמאמן הוא בעל הסמכה פורמלית בתחום האימון האישי. כלומר עבר הכשרה יסודית במכללה או בית ספר למאמנים וקיבל תעודת מאמן מוסמך. יש בארץ מספר רב של מאמנים כאלה, לדוגמא רועי עמוס שהוא מבין המפורסמים שבהם.
  • שנית, נבקש מהמאמן קורות חיים מלאים הכוללים התמחויות, השתלמויות, קורסים ורישיונות בתחום האימון/טיפול הרלוונטיים. ככל שיש יותר ניסיון וידע ספציפי כך עולה הסיכוי לאימון איכותי ומוצלח יותר.
   למי שרוצה להיות מאמן יש גם קורס מאמנים קואצ'ינג
  • שלישית, נקיים שיחת היכרות ראשונית ללא התחייבות כספית. האם אתה מרגיש נוח לשתף את המאמן בקשייך? האם הוא מקשיב בסבלנות ומגלה אמפתיה? האם יש הזדהות כלשהי עם גישתו? כימיה טובה חיונית להצלחה ויכולה לרמוז לנו רבות על תוצאותיו של המשך הטיפול עם מאמן זה.
  • רביעית, נבקש מהמאמן ממליצים ולקוחות עבר שנוכל לשוחח עמם. מאמן מקצועי יהיה גאה לשתף בהישגיו ובהצלחותיו עבור לקוחותיו לאורך השנים.
  • לבסוף, נבדוק ברשתות החברתיות ובפורומים הרלוונטיים האם עולות תלונות או ביקורות שליליות על המאמן בטרם קבלת ההחלטה הסופית.

  באמצעות בדיקה יסודית על פי הקריטריונים שפורטו לעיל, נוכל לאתר את המאמן המתאים ביותר עבורנו ולהגביר את סיכויי  ההצלחה בתהליך האימון.

  לסיכום

  אימון אישי או קואצ'ינג הוא אחד הכלים הטובים ביותר כיום למימוש עצמי והגשמת חיים משמעותיים יותר. בעידן שבו כולנו חווים עומסים, לחצים וקשיים רגשיים מדי יום, ליווי של מאמן אישי מקצועי יכול לעשות את ההבדל הגדול ביותר עבור הפרט. אם גם אתם מחפשים דרך לשפר את חייכם באמצעות מאמן אישי מוסמך, מנוסה ואיכותי, אימון אישי הוא המקום להתחיל בו ורועי עמוס הוא המאמן בשבילכם.
  עוד על קוצ'ינג בויקיפדיה לינק
  ועל אימון אישי בויקיפדיה לינק

  כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

   5/5 – (4 votes)

   דילוג לתוכן