אימון אישי קואצ'ינג

עם רועי עמוס

למה כדי להגיע?

אימון אישי קואצ'ינג הינו סט מפגשים 1 על 1 עם מאמן מטעם המרכז להתפתחות אישית של רועי עמוס, התהליך כולל סה”כ 10 פגישות עם מאמן + 3 פגישות אישיות עם רועי עמוס. האימון נפרס על זמן ממוצע של כ- 6-12 חודשים בכדי להגיע למקסימום תוצאות וביצועיי שיא, המפגשים מתקיימים באופן פרונטלי ב”מרכז להתפתחות אישית” של רועי עמוס, תהליך האימון הינו תהליך מותאם אישית למתאמן על פי נקודת המוצע בו נמצא כיום על פי היעדים אליו שואף להגיע, למה אתם מחכים? הצטרפו אלינו!

מפגשים 1 על 1 עם מי
שכבר הצליח בענק!

התאמת התוכנית לתקופה ארוכה כדי למקסם תוצאות וביצועי שיא!

קבלת טיפים פיננסים ועסקיים!

תלמד לפתח מיינדסט ייחודי שלא ניתן לשבירה!

תלמד לשנות הרגלים הרסניים!

ההבדל בין אנשים מצליחים
לכל השאר!

כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

  אימון אישי – קואצ'ינג

  האם אתם מרגישים תקועים בחיים? האם אתם רוצים לשפר את הביצועים שלכם בעבודה או בקריירה? האם אתם רוצים לשפר את היחסים עם האנשים הקרובים אליכם? אם כן, אימון אישי – קואצ'ינג הוא הפתרון בשבילכם.

  האימון האישי מורכב למעשה ממפגשים אחד על אחד עם המאמן. לכל מפגש יש מטרה בפני עצמו, כאשר המטרות נגזרות ממטרות גדולות יותר שהצבתם בתחילת האימון. מאמנים טובים יודעים איך לקחת את הרצונות, הפנטזיות והשאיפות שלכם ולפרק אותם למטרות ברות השגה. את המטרות האלה מפרקים למטרות קטנות יותר ועליהם עובדים ממפגש למפגש. את העבודה הזו המאמן עושה תוך כדי זיהוי החסמים המרכזיים שלכם והחדרת חשיבה חיובית במקום חשיבה שלילית שכולנו לוקים בה ועלולה להיות מאד מעכבת. זהו כמובן הסבר קצר ולא ממצה על אימון. 

  התהליך עצמו לא מאד מסובך אך מורכב מפרמטרים רבים, טכניקות מעולות וכלים מצוינים שלוקחים אתכם קדימה ויכולים לגרום לכם לנסוק לגבהים חדשים! 

   

  למי מתאים קואצ'ינג אישי? 

  קואצי׳נג אישי מתאים לכל מי ששואף לשפר את חייו, את היכולות הביצועיות לצד התפיסות העצמיות שלו ולעבוד על גדילה אישית והעצמה אישית שכמובן תשפיע גם על הסביבה. לא משנה בני כמה אתם (היום ניתן למצוא אפילו קואצ׳רים לבני נוער, או לאנשים בגיל השלישי) ולא משנה מה הסטטוס שלכם בחיים – אם אתם מעוניינים בתהליך צמיחה מרגש לצד פרקטי – אימון אישי הוא בדיוק עבורכם! 

   

  כמה דברים שחשוב לדעת על קואצ'ינג אישי

  אימון אישי מתאים לשלל מצבים בחיים

  אימון אישי יכול לפרק, לטפל ולשפר שלל תחומים ומצבי חיים. את מבנה האימון בדיוק אתם תקבעו עם המאמן שלכם דרך המטרות המרכזיות שלכם. 

  תוכלו לעבוד על העצמה במספר תחומים יחד או להתמקד באימון אישי בנושא אחד. המיקוד יקבע לפי הרצונות, המטרות, השאיפות ואפילו הפנטזיות שלכם. 

  כשעובדים רק על תחום אחד אפשר להרגיש גלים של צמיחה בשאר תחומי החיים כי הכל קשור. אם אנחנו משפרים את התחום העסקי בחיינו, סביר להניח שגם הזוגיות, או חיפוש הזוגיות ילך ויתחזק מכך. 

  תחומי חיים לדוגמא בהם אפשר לעשות אימון ממוקד:

  אימון עסקי אחד על אחד

  אימון עסקי אחד על אחד הפך להיות מאד נפוץ בשנים האחרונות. המשמעות של אימון מסוג זה היא מיקוד, צמיחה והעצמה בכל הנוגע לעולם העסקי בחיים שלכם. הדרך להעצמה עוברת דרך איתור חסמים ופירוקם, הצבת מטרות להצלחה ועוד טכניקות רבות, מדויקות ומעולות בהם משתמש המאמן. 

  כיום אפשר לראות יותר ויותר מנהלים ובעלי עסק רבים עוברים תהליך של אימון הממוקד בעסקים, ויוצאים ממנו מאד מרוצים ועם עסק צומח בקצב מסחרר! 

  אימון אישי למציאת זוגיות

  זוגיות, אהבה, קשר ארוך או קצר, כל הדברים האלה הם חלק בלתי נפרד מהרוח האנושית. כולנו רוצים לאהוב ולהיות נאהבים, אך בעידן הווירטואלי העכשווי לפעמים המשימה הזו הופכת להיות מתאגרת. אימון ממוקד זוגיות מזהה את החסמים הנפשיים, המנטליים ואפילו הטכניים המונעים מכם למצוא אהבה. זה אימון שמתבסס על מצבכם הרגשי אך עובד בצורה מאד פרקטית. דרך משימות, העצמת הבטחון, התבוננות פנימית וחיצוני תחזקו את עצמכם ותוכלו לשנות את התפיסה העצמית שלכם בצורה יסודית משם הדרך לאהבה קצרה! 

  אלה הן רק שתי דוגמאות. חשוב לזכור שאלה רק אופציות. כמובן שזו לא חובה להתמקד בנושא אחד!  למעשה רוב האימונים האישיים יקחו אתכם למסע צמיחה החולש על כל תחומי החיים ומאפשר לכם העצמה אמיתית ומלאת רבדים. 

   

  מאמנים טובים הם מאמנים שליחות, ניסיון חיים ואינטליגנציה רגשית מפותחת! 

  המאמנים שמתפרסמים בתחום והופכים להיות טובים במיוחד הם אנשים בעלי ניסיון חיים עשיר שיכולים באמת לתרום להעצמה שלכם. מאמנים טובים צריכים תכונות רבות, שיגרמו להם להיות מעולים במה שהם עושים. הם צריכים הרבה כריזמה ויכולת לסחוף אנשים למסע מרתק, לצד רגישות ואינטליגנציה רגשית ברמות הגבוהות ביותר. לכן כשאתם רוצים לבחור מאמן חפשו אחר מישהו שיעניין אתכם באמת. חפשו מאמן שיכול להוביל אתכם לפעול דרך העצמה אמיתית, מחוברת שתוביל אתכם להצלחה בכל תחומי החיים! 

  קואצ׳רים טובים עובדים בצורה מסודרת, לפי תוכנית שהם בונים במיוחד עבורכם. סדר וארגון בתוך התהליך הם חשובים להצלחה ולכן צריך לבחור במאמן שיודע איך לארגן את התהליך. 

  מומלץ לעבור את התהליך אצל מאמן שגם סיפור החיים שלו מענייו מורכב והוא כבר ראה דבר או שניים בחיים ועכשיו מגיע אל תחום האימון מתוך שליחות אמיתית! 

   

  קואצ׳ינג טוב עוזר לפרק חסמים

  קאוצ׳ר טוב ידע איך לזהות יחד אתכם את החסמים המפעילים אתכם בחיים שלכם. את החסמים האלה הוא ישאף לפרק ולמעשה להפטר מהם. קאוצ׳ר טוב יוביל אתכם בבטחה בדרך בה אתם אומרים שלום ולא להתראות לכל המחשבות שמורידות אתכם למטה ולא מועילות לכם. במקומם תתחילו לפתח ולסגל חשיבה חיובית שתאפשר לכם צמיחה עמוקה והעצמה אישית נפלאה. 

  חשיבה חיובית היא אחד מהכלים החזקים ביותר של אימון טוב. לחשיבה חיובית יש השפעה ענקית על עצמכם ועל הסביבה שלכם. היא בונה את הבטחון העצמי ומאפשרת לשבור תקרות זכוכית בכל תחום בחיים שלכם. לצד טכניקות כגון חשיבה חיובית ופרוק חסמים יציב יחד אתכם המאמן מטרות טובות, חזקות וישימות. את המטרות תבצעו משבוע לשבוע וכך גם בין המפגשים תמשיכו כל הזמן את תהליך העצמה שלכם. 

  לסיכום,  קואצ'ינג אישי הוא דבר מדהים. הוא תהליך שייתן לכם המון ויכול להיות ממש גיים צ׳נג׳ר עבורכם. אל תתלבטו. החיים כבר התחילו, עשו מהם את הטוב ביותר ואפשרו לעצמכם להפוך לגרסה הכי טובה שלכם! לאנשים שאתם באמת רוצים להיות! 

  כל מה שנותר זה למלא את הטופס ולהצטרף!

   5/5 – (4 votes)

   דילוג לתוכן